Hakkımızda

CAFECANLI.COM, üzerinde, üye ve yayıncı olmak üzere iki kullanıcı tipi bulunan livestream ( Canlı Yayın ) platformudur. CAFECANLI.COM a ücretsiz üye olarak genel yayınları izleyebilir, kredi satın alarak birebir görüşmelere katılabilir, yayıncılara hediye kredi gönderebilirsiniz. Eğer yayıncı olmak istiyorsanız CAFECANLI.COM a ücretsiz yayıncı başvurusu yapabilir, hesabınız açıldıktan sonra canlı yayın yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

1. YAYINCI

CAFECANLI.COM'a kullanıcı sözleşmesini kabul ederek kayıt olmuş, canlı yayın odası açma hakkı bulunan kullanıcı tipidir. Yayın üzerinden kredi geliri elde eder. Yapmış oldukları yayın içeriklerinden kendileri sorumludur.

2. ÜYE

CAFECANLI.COM a kullanıcı sözleşmesini kabul ederek kayıt olmuş, yayıncıların odalarına girerek yayınları izleyen ve yayınlara katılabilen kullanıcı tipidir. Yayın açamaz, gelir elde edemezler.

3. KREDİ

CAFECANLI.COM üzerinde hediye / birebir görüşme / mesaj gönderimi gibi aksiyonlarda kullanılır. Üyeler, kredi satın al sekmesinden birçok ödeme yöntemi ile kredi satın alabilirler. Yayıncılar ise kazandıkları kredileri haftalık olarak yaşadıkları ülkenin para birimine çevirerek banka hesaplarına transfer edebilir.

Yaşadığınız herhangi bir problemde iletişim bilgileri sayfasını kullanarak CAFECANLI.COM yönetimine ulaşabileceğiniz gibi, canlı destek uygulaması üzerinden, destek operatörlerimize de 7/24 ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Servisi kullanırken topluluk kurallarına dikkat etmeniz bizler için son derece önemlidir.

HUKUKİ BİLGİLENDİRME
  • Kameralı sohbet sitelerinden biri olan CafeCanli.com ve ilgili tüm alt alan adlarında faaliyet gösteren sitemiz, 5651 sayılı yasa uyarınca "YER SAĞLAYICI" olarak faaliyet yürüttüğünden, TÜM ÜYELERİMİZ sitemizde "İÇERİK SAĞLAYICI" sıfatıyla faaliyet yürütmektedirler. Bu nedenle TCK 5651 sayılı yasa kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Görüntülü Sohbet ve Canlı Sohbet sitesi olan CafeCanli.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.