Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik ücretli mi, nasıl üye olurum?

CafeCanli.com'a üyelik ücretsizdir. "Kayıt Ol" butonunu kullanarak üyelik oluşturabilirsiniz. Üye olmak için e-posta adresinizi kullanabileceğiniz gibi, Google, Facebook ve Twitter hesaplarınızı kullanarak da hızlı bir şekilde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi nedir, nasıl alınır?

CafeCanli.com üzerindeki "Birebir Görüşme"lerde ve hediye gönderimlerinde kullanılan değere verdiğimiz isimdir. Üyenin Birebir Görüşmelerde ve hediye göndererek harcadığı krediler, yayıncılara kazanç olarak eklenmektedir.

Kredi satın almak için; Kredi Kartı, Havale, Kripto Para Transferi ve Mobil Ödeme yöntemlerinden dilediğinizi, son derece güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Satın alma işleminizle eş zamanlı olarak, kredileriniz hesabınıza anında yüklenir. "Kredi Satın Al" sayfasına giderek kredi almak için buraya tıklayın.

Genel Yayın ve Birebir Görüşme nedir?

"Genel Yayın", herkesin katılım sağlayabildiği, yayıncının sınırsız sayıda üyeye canlı yayın yaptığı alana verilen isimdir. Genel yayınlara ücretsiz olarak dilediğiniz kadar katılım sağlayabilir, yayın içerisinde yazışma yapabilir ve yayıncılara hediye kredi gönderebilirsiniz.

"Birebir Görüşme", sadece yayıncı ve üyenin katılım sağlayabildiği ve birebir görüşme yapılan yayına verdiğimiz isimdir. Birebir Görüşme yapabilmek için hesabınızda kredi bulunması gerekir. Her yayıncı, kendi Birebir Görüşme yayını için dakikalık bir kredi tutarı belirler. (1 Kredi / Dakika veya 1.2 Kredi / Dakika gibi) Görüşme süresince, belirlenen kredi miktarı, belirli aralıklarla üyenin mevcut kredilerinden düşer. Üyenin yayına devam etmek için yeterli kredisi kalmadığında ise yayın sonlanır.

Hızlı Mesaj (HM) nedir?

CafeCanli.com desktop arayüzünde sağda, mobil arayüzde ise tam ekran olarak kullanabileceğiniz "Hızlı Mesaj", yayıncılarla, anlık olarak mesajlaşmanıza olanak sağlar. Bir mesaj gönderimi yaptığınızda mesajınızın altında yuvarlak bir simge belirir. Bu simge mesajınızın karşı tarafın hesabına düştüğü anlamına gelmektedir. Yuvarlak simgenin içi dolduğunda ise, gönderdiğiniz mesaj, alıcı tarafından okunmuş demektir.

CafeCanli.com üzerinden mesaj göndermek "Premium Üye"ler için ücretsiz, normal üyeler için ise 1 Mesaj = 1 Kredi şeklinde ücretlendirilir. Premium Üyeliğin tüm özelliklerini incelemek için buraya tıklayın.

Üyelik iptali nasıl yapılır?

CafeCanli.com üyeliğinizi kapattırmak istediğinizde canlı desteğe başvurmanız gerekmektedir. Canlı destek yetkilisine hesabınızı kapatma sebebinizi belirttikten sonra, yetkili, talebinizi gerçekleştirmek üzere kayıt eder.

Hesap kapatma işlemi 24 ila 48 saat arasında tamamlanır. Sürecin bu kadar zaman almasının sebebi, hesap kapatma talebinin hesabın sahibi olan kullanıcı tarafından yapıldığından emin olmak ve diğer kötüye kullanımları engellemek içindir.

HUKUKİ BİLGİLENDİRME
  • Kameralı sohbet sitelerinden biri olan CafeCanli.com ve ilgili tüm alt alan adlarında faaliyet gösteren sitemiz, 5651 sayılı yasa uyarınca "YER SAĞLAYICI" olarak faaliyet yürüttüğünden, TÜM ÜYELERİMİZ sitemizde "İÇERİK SAĞLAYICI" sıfatıyla faaliyet yürütmektedirler. Bu nedenle TCK 5651 sayılı yasa kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Görüntülü Sohbet ve Canlı Sohbet sitesi olan CafeCanli.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.